Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Новини

     

Про конкретні дії в напрямку громадської безпеки в Новопсковській ОТГ

Дата створення: 23:39 24.09.2017

22 вересня відбувся черговий Форум місцевого розвитку в Новопсковській ОТГ. Новопсковський селищний голова Вадим Гаєв відкриваючи засідання Форуму подякував всім, хто приклав зусилля і підготував проекти по безпеці в Новопсковській громаді.

Відбулися громадські обговорення пропозицій до бюджету Новопсковської громади на 2018 рік

Дата створення: 22:55 24.09.2017

Новопсковська селищна територіальна громада запроваджує практику спільних зустрічей селищного голови та мешканців громади, на яких відбуватимуться обговорення з виконання робіт та формування бюджету громади на 2018 рік у форматі громадських слухань.

Представники ЦНАПу Новопсковської ОТГ навчаються інноваційним підходам при наданні адмінпослуг

Дата створення: 22:31 24.09.2017

21 вересня у Луганській області розпочато перший тренінг для працівників центрів надання адміністративних послуг.

ГО «Моя Новопсковщина» оголосила переможця тендеру щодо визначення підрядної організації для капітального ремонту будівлі ЦНАПу Новопсковської ОТГ

Дата створення: 22:15 24.09.2017

ГО «Моя Новопсковщина»  15 вересня 2017 року провела тендер щодо відбору підрядної організації в рамках мікропроекту «Створення Центру надання адміністративних послуг Новопсковської селищної ради ОТГ Луганської області. Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі, придбання обладнання та меблів» за методологією «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за кошти міжнародної технічної допомоги компоненту «Місцеве самоврядування і реформа децентралізації» Програми ООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України».

Результати навчань з проектного менеджменту від ПРООН - нові проекти розвитку Новопсковської громади

Дата створення: 21:19 24.09.2017

Протягом минулого тижня представники Новопсковської громади навчалися писати інвестиційні проекти. Велика подяка організаторам чотириденного тренінгу з розробки проектних заявок та управління проектами від Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН.

22 вересня відбудеться зустріч селищного голови з підприємцями Новопсковської громади

Дата створення: 11:29 20.09.2017

Шановні підприємці Новопсковської селищної територіальної громади!

Запрошуємо на громадські обговорення на тему формування бюджету Новопсковської громади

Дата створення: 10:58 20.09.2017

Протягом липня-серпня до бюджетного відділу селищної ради від мешканців громади надійшло понад трьохсот пропозицій до виконання робіт та формування бюджету в Новопсковській селищній територіальній громаді на 2018 рік  Всі вони розглянуті і виносяться на громадське обговорення.

Навчитись проектному менеджменту не просто. Але було б бажання

Дата створення: 19:12 19.09.2017

На базі Новопсковського санаторію «Перлина» проходить чотириденний тренінг з написання проектів. Це стало можливим завдяки партнерству Новопсковської ОТГ з Програмою з відновлення та розбудови миру ПРООН.

У Новопсковській громаді за підтримки ПРООН розпочали навчання з написання проектів

Дата створення: 00:47 19.09.2017

Програма з відновлення та розбудови миру ПРООН у 20 партнерських громадах Донецької та Луганської областей надає навчальні послуги з підвищення потенціалу та послуги технічної допомоги і супроводу з розробки проектних заявок та управління проектами.

Міжнародні експерти аналізують ефективність бюджету  Новопсковської громади

Дата створення: 19:09 18.09.2017

Новопсковська громада - партнер Програми з відновлення та побудови миру ПРООН. Компанією-субпідрядником ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс», відібраною Програмою розвитку ООН, протягом вересня 2017 року проводиться аналіз місцевого соціально-економічного розвитку і Стратегії розвитку Новопсковської громади.