Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Новини

     

Фестиваль меду "Слобожанський взяток" в Новопсковській ОТГ

Дата створення: 12:52 19.08.2018

19 серпня всі православні християни святкують вже другий Спас, який пахне не лише солодким нектаром, але й рум’яними яблуками. В Новопсковській ОТГ ці вихідні вирішили провести максимально солодко та смачно, адже влаштували справжній фестиваль меду "Слобожанський взяток".

Презентація БУРу в Новопскові та кінопоказ PROSTONEBA

Дата створення: 12:10 18.08.2018

17 серпня о 19.30 біля Новопсковського селищного будинку культури зібралися жителі і гості громади для знайомства з організаторами Всеукраїнського проекту БУР (Будуємо Україну Разом).

РКП "Старобільськвода" призупинено наміри підвищувати тарифи на воду

Дата створення: 14:50 15.08.2018

Інформація РКП "Старобільсквода" про наміри підвищити тарифи  сколихнула жителів, які є споживачами послуг з водопостачання та водовідведення. 120 активних жителів смт Новопсков звернулися до Новопсковського селищного голови з проханням вплинути на ситуацію.

До уваги громадян, які самостійно обробляють землю

Дата створення: 14:34 15.08.2018

Ви - енергійні, завзяті та працьовиті, любите працювати на землі? У нас є гарна новина: в Україні створюється можливість для  розвитку власного сімейного фермерського господарства.

Кава із поліцейським в селі Осинове Новопсковської ОТГ

Дата створення: 14:07 15.08.2018

В рамках Проекту  «Сприяння захисту прав і свобод громадян у Новопсковському районі», який здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу, з метою підвищення стану громадської безпеки, обізнаності громадян, налагодження діалогу, співпраці жителів з поліцією ГО «Моя Новопсковщина» ініціювала проведення зустрічі місцевих жителів с. Осинове із працівниками Національної поліції України.

Рятувальники провели рейд житловим сектором

Дата створення: 16:19 14.08.2018

Житловий сектор завжди знаходиться на перших місцях в статистиці пожеж. Причиною цьому є не знання населенням елементарних правил пожежної безпеки та нехтування їх дотримання на практиці, що й є основною причиною пожеж житлового сектору. Тому з метою недопущення пожеж в житловому секторі та навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичну роботу в Новопсковському районі.

Найгарячіший тиждень серпня обіцяє бути цікавим і для наймолодших жителів нашої громади

Дата створення: 16:39 13.08.2018

17 серпня перед вже традиційним кінопереглядом PROSTONEBA  о 19.30  біля селищного будинку культури (вул.Шкільна, 15 б) відбудеться презентація волонтерського будівельного табору "Будуємо Україну Разом". Далі - мультфільми для наймолодших та фільм-переможець голосувань глядачів.