Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Відзвітували перед жителями громади

В суботу, 10 березня, Новопсковський селищний голова Вадим Гаєв та Микола Хіміч, староста сіл Осинове, Ікове, Хворостяне, Тевяшеве,  виступили з публічними річними звітами перед громадськістю. 

Людей зібралося небагато. Це попри те, що публічні звіти анонсувалися завчасно (за 10 днів) різними способами оповіщення населення: були надруковані оголошення в газетах "Новопсковщина" і "Перемога", на офіційному сайті селищної ради та у фейсбуці, депутати повідомляли виборцям самі та через розклеювання оголошень.  

Були ті жителі, кому не байдуже майбутнє й сьогодення свого населеного пункту. Питання від громадян були всі доречними, виваженими і по суті. Мешканці висловили побажання щодо ремонту навісного мосту між Новопсковом та Осинове, благоустрою населених пунктів, ремонту доріг, облаштування вже відремонтованих доріг "лежачими поліцейськими", ремонту шкіл, вирішення підвозу дітей шкільними автобусами, необхідності виготовлення планів забудови населених пунктів, посилення контролю за коштами медичної субвенції тощо. Наприкінці трьохгодинної зустрічі присутні подякували голові Новопсковської ОТГ та його команді за роботу і запевнили, що готові допомагати йому в розбудові громади.

Запрошуємо переглянути фотозвіт.

 

 « повернутися до списку новин