Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

Керуючись ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Новопсковська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення селищної ради  «Про оренду майна, що знаходиться в управлінні Новопсковської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу на розвиток Новопсковської селищної територіальної громади на офіційній сторінці Новопсковської селищної ради в мережі Інтернет – novopskovska.gromada.org.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою: 92302, вул.Шкільна, 3, смт Новопсков, т.2-18-40, e-mail: novopskovpsovet@ukr.net.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Дата оприлюднення 21.09.2017 14-00

Керуючись ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Новопсковська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення селищної ради  «Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Новопсковської селищної ради» та аналізу його регуляторного впливу на розвиток Новопсковської селищної територіальної громади на офіційному веб-сайті Новопсковської селищної ради в мережі Інтернет – http://novopskovrada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою: 92302, вул.Шкільна, 3, смт Новопсков, т.2-18-40, e-mail: info@novopskovrada.gov.ua.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту