Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Вакансії

 Новопсковська селищна рада  оголошує  з 7 червня 2018 року конкурс на заміщення вакантних посад у Новопсковській селищній раді:

  • Начальника відділу економіки Новопсковської селищної ради;
  • спеціаліста І категорії відділу економіки Новопсковської селищної ради;
  • спеціаліста І категорії відділу освіти Новопсковської селищної ради;
  • головного спеціаліста відділу освіти Новопсковської селищної ради;
  • спеціаліста І категорії-юрисконсульта відділу правового забезпечення Новопсковської селищної ради (тимчасово вакантна посада на період відпустки по догляду за дитиною постійно прийнятого працівника);
  • спеціаліста бюджетного відділу Новопсковської селищної ради (тимчасово вакантна посада на період відпустки по догляду за дитиною постійно прийнятого працівника).

 

Вимоги до кандидатів:

На посади спеціалістів І категорії Новопсковської селищної ради: громадянство України, вища освіта відповідного професійного  спрямування  за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  знання державної мови; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 На посаду начальника відділу економіки  Новопсковської селищної ради: громадянство України, вища освіта відповідного професійного  спрямування  за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  знання державної мови; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; стаж роботи  за  фахом  на   службі   в   органах   місцевого самоврядування  та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або  при  необхідності  (виходячи  із  виконання  виконавчим органом  основних  завдань  та  функцій) стаж  роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.  

На посаду спеціаліста бюджетного відділу Новопсковської селищної ради: громадянство України, вища освіта відповідного професійного  спрямування  за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  знання державної мови; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача, без вимог до стажу роботи.

Необхідні документи: заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;е-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017рік; копії паспорта, ідентифікаційного коду, військового квитка.

Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: смт Новопсков, вул. Шкільна, 3, селищна рада, кабінет № 8.

Додаткові відомості про умови конкурсу за телефоном: 2-18-40, 2-18-93