A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новопсковська селищна рада
Луганська область, Старобільський район

Чергова 13 сесія 22.09.2016

Результати голосування депутатів сьомого скликання  чергової тринадцятої  сесії Новопсковської селищної ради від 22.09.2016 року

 

НОВОПСКОВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ТРИНАДЦЯТА  СЕСІЯ

 

від 22 вересня  2016 року                                                                                       

 

ПОРЯДОК    ДЕННИЙ:

 

1. Про внесення змін  до Регламенту Новопсковської селищної ради сьомого скликання

2. Про затвердження Стратегії Новопсковської селищної об’єднаної територіальної громади до 2025 року

3. Про виконання селищного бюджету за 1 півріччя 2016 року

4. Про зміни до програми соціально-економічного та культурного розвитку Новопсковської селищної ради на 2016 рік

5. Про затвердження програми розвитку фізичної культури і спорту Новопсковської селищної ради на 2016 рік

6. Про затвердження програми забезпечення діяльності депутатів Новопсковської селищної ради на 2016-2019 р.р.

7. Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва КЗ « ДНЗ ясла-садок «Світлячок» та «ДНЗ ясла-садок «Дзвіночок» Новопсковської селищної ради» та «Запровадження системи роздільного збирання твердих побутових відходів як один з ефективних засобів екологічного виховання жителів смт. Новопсков», Улаштування майданчиків під контейнери для роздільного збору сміття»

8. Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва Капітальний ремонт тротуарних доріжок в смт Новопсков та реконструкція вуличного освітлення за інноваційними технологіями в с. Макартетине. Встановлення сучасних світильників з LED-лампами на існуючі опори

9. Про внесення змін до бюджету Новопсковської селищної ради на 2016 рік

10. Про затвердження положення про відділ бюджетного та фінансового забезпечення Новопсковської селищної ради

11. Про погодження  частини щорічної основної відпустки Новопсковському селищному голові Гаєву В.В.

12. Про внесення змін в рішення №1/26 від 24.12.2015 р. «Про утворення виконавчого комітету Новопсковської селищної ради, визначення його чисельності та затвердження складу»

13. Про внесення змін в рішення №1/28 від 24.12.2015р. «Про утворення постійно діючих комісій виконавчого комітету Новопсковської селищної ради 7-го скликання» 

14. Про погодження двоставкового тарифу на теплову енергію та   послуги децентралізованого опалення для бюджетних установ та учбових гуртожитків смт. Новопсков, що надаються Товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМ І К»

15. Про внесення змін до Стату КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СЕЛИЩНИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ СМТ.НОВОПСКОВ»

16. Про затвердження передавального акту комунального підприємства «Осинове – Граніт»

17. Про внесення змін до Статуту «Новопсковжитло»

18. Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посади, укладання контрактів з керівниками підприємств, установ, в тому числі закладів, які знаходяться у комунальній власності Новопсковської селищної територіальної громади

19. Про створення комунального підприємства «Новопсковблагоустрій» Новопсковської селищної ради

20. Про надання згоди на організацію співробітництва з  територіальною громадою села Заадарівка Новопсковського району Луганської області

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

21. Про припинення права користування земельною ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Деревянко К.С.

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність гр. Деревянко В.А.

23. Про припинення права користування земельною ділянкою для будівництва і індивідуальних гаражів гр. Гуляєву С.А.

24.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і індивідуальних гаражів у власність гр. Єременко О.А.

25. Про припинення права користування земельною ділянкою для будівництва і індивідуальних гаражів гр. Ткачук В.Я.

26.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і індивідуальних гаражів у власність гр. Губан Т.Є.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і індивідуальних гаражів у власність гр. Барна А.П.

28.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і індивідуальних гаражів у власність гр. Ярмак Н.О.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і індивідуальних гаражів у власність гр. Палагута В.В.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і індивідуальних гаражів у власність гр. Тіщенко К.І.

31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність гр. Попович А.О.

32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність гр. Запорожець М.Ф.

33. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність гр. Недогоновій Н.О.

34. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність гр. Скороход О.О.

35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в оренду ФОП Савченко О.О.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в оренду гр. Самохваловій Т.М.

37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення з земель «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на землі «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» в оренду гр. Самохваловій Т.М.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Брюховецькому В.П.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Прокопенко А.Н.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Сухораді Н.М.

41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Манилову М.І.

42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва і індивідуальних гаражів гр. Котову Є.В.

43. Про поновлення договору оренди земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ковальову А.А.

44. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі гр. Ільїнову О.В.

 45. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства гр. Веретенніковій Н.В.

46. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства гр. Новікову С.В.

47. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства гр. Вірченко А.В.

48. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства гр. Новікову О.О.

49. Про припинення права користування земельною ділянкою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Крупі В.Г.

50. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  гр. Онищенко М.І.

51. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність гр. Федоренко М.О.

52. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність  гр. Мордовцеву В.М.

53. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в оренду гр. Серьогіну В.І.

54. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в оренду гр. Каруна О.С

55. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність гр. Мурусідзе Г.В.

56. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність гр. Колесник М.П.

57. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність гр. Онищенко С.М.

58. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Пойді Є.В.

59. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Онищенко С.М.

60. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в оренду гр. Романченко М.О.

61. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства в оренду гр. Каруна О.С.

62. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Онищенко М.І.

63. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність гр. Літвінову В.Ф.

64. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Світличній Ю.О.

65. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Природі В.В.

66. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Колесник М.П.

67. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Березін Т.О.

68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Паченко В.Г.

69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Світличному Ю.О.

70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Іващенко О.М.

71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність гр. Дегтярьову М.Г.

72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної для будівництва і обслуговування будівель  релігійних та громадських організацій  Св. Успенській церкві прот. Росоха М.М.

73. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Соловйовій Л.В.

74. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Природі В.В.

75. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Должковій О.В.

76. Про передачу у власність земельної ділянки гр. Хорошевському С.С.

77. Про внесення змін до рішення №9/41 від 19.05.2016 року «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Попів І.І.»

78. Про внесення змін до рішення №5/34 від 17.03.2016 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Новопсковській селищній раді»

79. Про внесення змін до рішення №5/33 від 17.03.2016 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Новопсковській селищній раді»

80. Про внесення змін до рішення №80/6 від 24.06.2015 року «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Осинівській сільській раді»

81. Про внесення змін до рішення №83/26 від 07.08.2015 року «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Осинівській сільській раді»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь