A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новопсковська селищна рада
Луганська область, Новопсковський район

Інформація

26 вересня депутатами Новопсковської селищної ради затверджено Программу реалізації Бюджету участі  Новопсковської селищної територіальної громади на 2020 рік. Визначено загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми - 500,000 тис.грн.

 

В межах Програми буде здійснюватися фінансування проектів, реалізація яких належить до компетенції виконавчих органів Новопсковської селищної ради, які будуть реалізовані протягом одного бюджетного року та спрямовані на кінцевий результат за двома категоріями:

І. Проекти з обсягом фінансування до 250 тис.грн з співфінансуванням мешканців громади в розмірі 2% загальної вартості проекту. Перевага буде надаватися проектам, реалізація яких передбачає створення нових об’єктів та в результаті реалізації яких будуть задоволені потреби більшої кількості населення.

ІІ. Проекти з обсягом фінансування до 50 тис.грн зі співфінансуванням мешканців громади у виглядів покриття витрат на послуги чи роботи по встановленню обладнання. У разі подання проектів, що не потребують таких витрат, співфінансування не вимагається.

 

Подані проекти повинні:

бути спрямовані на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду громади;

сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів;

будуть реалізовані в будівлях та прилеглих територіях закладів та установ, які знаходяться у власності Новопсковської селищної територіальної громади, територіях загального користування (парках, скверах, майданчиках для паркування транспортних засобів тощо).

 

Мета Програми - залучення громадськості до формування бюджету Новопсковської селищної територіальної громади для забезпечення соціально-економічного розвитку громади та покращення добробуту її  мешканців; виховання почуття відповідальності та патріотизму жителів громади.

 

Цілі програми:

налагодження конструктивного діалогу влади та громадськості;

включення жителів у процеси розвитку громади;

активізація та посилення ініціатив, націлених на прогресивне зростання;

втілення конкретних проектів, спрямованих на підвищення якості життя мешканців громади.

 

Завдання Програми - реалізація за рахунок коштів бюджету проектів, ініційованих громадянами, які проживають на території громади.

 

 

Інформаційна кампанія щодо ознайомлення мешканців громади з основними принципами та можливостями громадського бюджетування, вимогами до подання проектів та заохочення мешканців до подання пропозицій  триватиме з 30 вересня до 6 жовтня 2019 р. включно.

 

Подати проект можна з 7 жовтня до 7 листопада 2019р включно.

Проект у паперовому вигляді  надсилайте за адресою: смт Новопсков, вул. Шкільна, 3, каб. № 7, Світлана Лиховидько – відповідальна посадова особа за прийом заявок.  Консультації за телефоном – 0994982797.

В електронному вигляді проект подається на платформі електронної демократії EDEM за посиланням  https://novopskov-budget.e-dem.in.ua; Консультації надає Олексій Пульний за телефоном 0507050334.

 

Проведення попередньої перевірки проектів, допуск проектів до голосування 08.11.2019-13.11.2019 рр.

Списки проектів, допущених до голосування, будуть розміщенні на платформі електронної демократії EDEM за посиланням  https://novopskov-budget.e-dem.in.ua та на сайті Новопсковської селищної ради  розділі «Бюджет участі».

 

Голосування за проекти розпочнеться 14 листопада 2019р. і триватиме до 24 листопада 2019 р. включно.

Організація голосування шляхом:

 - онлайн голосування відбуватиметься на платформі електронної демократії EDEM за посиланням  https://novopskov-budget.e-dem.in.ua;

- паперове голосування буде здійснюватися в пунктах голосування (ЦНАП селищної ради, адмінбудівля селищної ради, старостати в селах Осинове, Заайдарівка та Макартетине).

 

Визначення проектів-переможців відбудеться 26 листопада 2019р.

Встановлення підсумків голосування шляхом підрахунку голосів, відданих за кожен проект, складання рейтингових списків та списків проектів-переможців на платформі електронної демократії EDEM за посиланням  https://novopskov-budget.e-dem.in.ua;

 

Проекти-переможці будуть реалізовані впродовж 2020 року.

Звітування та оцінка результатів реалізації проектів запланована на січень 2021 р.

 

БЛАНКИ ЗАЯВОК ТА ВСЯ ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТУТ:

Програма реалізації Бюджету участі Новопсковської селищної територіальної громади на 2020 рік та Положення про Бюджет участі 

Нагадаємо, Програма успішно реалізована в 2017,2018 роках. Хід реалізації постійно висвітлювався на сайті в розділі "новини". Зараз триває реалізація проектів-переможців 2019 року.

Програма реалізації Бюджету участі Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік.

Програма реалізації Бюджету участі Новопсковської селищної територіальної громади на 2018 р.

Рішення Новопсковської селищної ради від 1 листопада 2016 року №15/11 "Про затвердження Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Новопсковської селищної ради на 2017р."

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь