Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Оголошення про вакансію

Новопсковська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади у Новопсковській селищній раді: начальника  відділу освіти селищної ради.

Вимоги до кандидатів:  громадянство України, вища освіта відповідного професійного  спрямування  за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  знання державної мови; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; стаж роботи  за  фахом  на   службі   в   органах   місцевого самоврядування  та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або  при  необхідності  (виходячи  із  виконання  виконавчим органом  основних  завдань  та  функцій) стаж  роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Необхідні документи: заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік; копії паспорта, військового квитка.

 Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: смт Новопсков, вул. Шкільна, 3, селищна рада, кабінет 10.

Додаткові відомості про умови конкурсу за телефоном: 2-18-40.« повернутися до списку новин