Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Новопсковська об’єднана громада про фестиваль української пісні «Пісенний Айдар»

     В неділлю 26 червня  в селі Осинове проведено фестиваль української пісні «Пісенний Айдар», присвячений Дню Конституції України та Дню молоді.

Свято відбулося в мальовничому куточку на березі річки Айдар. Уся програма свята була насичена талановитими музичними номерами. Звучали пісні про Україну та родину у виконанні найкращих співаків сіл Осинове, Рогове, селища Новопсков. Всіх присутніх з нагоди цього свята щиро вітав голова селищної ради Вадим Гаєв.
       Для молоді організували та провели екологічну вікторину та вікторину «Конституція – основа нашої країни». Всі гості свята  з великим інтересом брали участь у різноманітних цікавих іграх та конкурсах. Особливе захоплення всіх викликав виступ двох сусідок Параски і Палажки, які своїми діалогами викликали веселий сміх. Староста Осинівської громади  Микола Химич  нагородив переможців конкурсів грамотами і цінними подарунками, які надала Новопсковська селищна рада. Переможцями конкурсу стали: Бурдіна Наталія – ІІІ місце, ансамбль «Веснянка»- ІІ місце, Каюкова Наталія І- місце, гурт «Хлоп’ячі витребеньки» І- місце. 
     А для малечі на святі був підготовлений приємний сюрприз - цікаві атракціони, на яких діти вдосталь награлися та натішилися. В кінці свята всіх пригостили смачною польовою кашею. Свято вдалося на славу. « повернутися до списку новин