Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні Україна вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні – самовідданих патріотів, які поклали власне життя на вівтар боротьби за свободу, демократію і європейський вибір України під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року). Для усього нашого народу – День Героїв Небесної Сотні – це не просто данина громадянській відвазі, силі духу учасників Революції гідності, а й нагода гідно вшанувати пам`ять співвітчизників, які поклали життя на вівтар служіння Україні.

Ми живемо в час Героїв, і ці Герої знаходяться серед нас. Вони захищають ідеали незалежності на сході, вони організовують допомогу нашим військовим, своєю щоденною копіткою роботою вони допомагають країні вийти з кризи. Саме ці люди сьогодні творять історію Української держави.

Сьогодні ми всі єдині в прагненні зберегти пам'ять про героїзм Небесної Сотні, плекання патріотичного духу серед українського народу і розбудови української держави на засадах національної і соціальної справедливості. Ми низько вклоняємось тим патріотам, які розпочали і продовжують боротьбу за нашу незалежність. Вічна пам'ять героям!

 

З повагою, Новопсковський селищний  голова                         В.Гаєв« повернутися до списку новин