Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Бюджет участі - зроби свою громаду кращою

        Для реалізації у 2019 році за програмою «Бюджет участі» надійшло 13 проектів від активних мешканців Новопсковської  громади.

Всі подані проекти опрацьовані відповідними структурними підрозділами селищної ради на предмет реальної можливості їх реалізації та відповідності до Положення про Бюджет участі. Комісією з питань Бюджету участі детально розглянуті усі матеріали проектних заявок, внесені поправки. Висновок комісії: 9 проектів допущені до загального голосування. 

 Всі проектні пропозиції розміщені на сайті селищної ради в розділі «Бюджет участі».

Голосування стартує з 8 листопада 2018 року і триватиме до 22 листопада 2018 року включно.

Кожен мешканець Новопсковської громади зможе проголосувати лише за один проект, який йому сподобався найбільше, зручним для себе способом: у електронному вигляді на сайті селищної ради або у  приміщенні селищної ради заповнивши відповідну анкету.

Триватиме загальне голосування 15 днів. За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів.

Проекти, які наберуть найбільше підтримки, будуть реалізовані у 2018 році за кошти бюджету Новопсковської селищної територіальної громади та кошти мешканців (від авторів та мешканців, які підтримували проект) в розмірі 5% від вартості проекту. На ці цілі у бюджеті передбачається виділити до 500 тис. гривень.

 

Для завантаження бланку голосування перейдіть за цим посиланням  або за формою нижче

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин