Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Оголошено конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Новопсковської селищної територіальної громади

Дата: 16.07.2021 09:31
Кількість переглядів: 1004

Фото без описуДО УВАГИ власників пасажирського автотранспорту Луганської області

Відділ будівництва, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Новопсковської селищної ради, як організатор, оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Новопсковської селищної територіальної громади, який відбудеться 17 серпня 2021 року

 

 

ОБ’ЄКТИ КОНКУРСУ 

1. № 179 Новопсков АС - Ганусівка. Режим руху: звичайний. Мінімальний інтервал руху:120 хв. Періодичність виконання перевезень: постійно, щоденно. Кількість автобусів для виконання рейсів: 1. Місць для сидіння пасажирів/загальна пасажиромісткість: без обмежень/без обмежень.

2. №182 Новопсков АС – Осинове. Режим руху: звичайний. Мінімальний інтервал руху:120 хв. Періодичність виконання перевезень: постійно, щоденно. Кількість автобусів для виконання рейсів: 1. Місць для сидіння пасажирів/загальна пасажиромісткість: без обмежень/без обмежень.

3. №183 Новопсков АС – Рогове. Режим руху: звичайний. Мінімальний інтервал руху:120 хв. Періодичність виконання перевезень: постійно, щоденно. Кількість автобусів для виконання рейсів: 1. Місць для сидіння пасажирів/загальна пасажиромісткість: без обмежень/без обмежень.

 

ОБОВ’ЯЗКОВІ УМОВИ КОНКУРСУ

Конкурси з регулярного перевезення пасажирів на приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), проводяться на підставі статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та відповідно до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (із змінами та доповненнями, далі – Порядок).

Згідно з пунктом 10 Порядку встановлюється вимога щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає приміські внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості 50 % загальної кількості автобусів. Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок.

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах внутрішньообласного сполучення, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку України від 12.04.2007 № 285, на приміських маршрутах допускається використання автобусів категорії М2, М3, класу А, В, І, ІІ, ІІІ.

Вимоги щодо екологічних показників транспортних засобів – без обмежень.

Відповідно до пункту 10 Порядку організатор затверджує умови конкурсу, в тому числі обов’язкові, відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт». Крім обов'язкових організатор може затверджувати додаткові умови конкурсу.

 

ДОДАТКОВІ УМОВИ КОНКУРСУ

Забороняється надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів, переобладнаних з транспортних засобів іншого призначення, за відсутності протоколів випробувань таких автобусів на відповідність вимогам правил Європейської економічної комісії - № 43 (перевірка маркування безпечного скла); № 36 чи № 52 (залежно від пасажиромісткості, в обсязі вимог законодавчо регульованої сфери до автобусів, що перебувають в експлуатації); № 80 (вимоги до міцності сидінь та елементів їх кріплення, застосування сертифікованих сидінь, відповідність кріплення сидінь типовим схемам та конструктивним рішенням, перевіреним випробуваннями), виданих акредитованими Національним агентством з акредитації випробувальними лабораторіями, відповідно пункту 32 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 (із змінами та доповненнями, далі – Правила).

Для перевізників претендентів встановлюється вимога щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, з дати початку перевезень з поступовим збільшенням їх кількості до 35% загальної кількості автобусів до 31 грудня 2021 року та до 50% - з 1 січня 2022 року.

У разі перемоги у конкурсі перевізник-переможець, керуючись пунктом 31-1 Правил, повинен облаштувати автобуси, які заявлені на конкурс, засобами візуального та звукового інформування про найменування зупинки, зокрема наступної, маршруту з урахуванням вимог статті 28 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в України».

Відповідно до пункту 12 Порядку до участі у конкурсі не будуть допущені перевізники-претенденти, які не надали документального підтвердження відповідності вимогам статті 34 Закону України «Про автомобільний транспорт». Такими документами є:

Відомості про матеріально-технічну базу: юридична адреса, право використання (власність ­– право власності, №, дата видачі, орган що засвідчив документ; оренда або надання послуг – № договору, дата укладання, перелік послуг за договором);

Відомості про персонал перевізника (або суб’єкта господарювання, що надає відповідні послуги на договірній основі), який забезпечує контроль технічного і санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут, медичний контроль стану здоров’я водіїв, проведення інструктажів з охорони праці, пожежної безпеки та безпеки руху, а саме: ПІБ співробітника, ІПН, наказ про прийняття на роботу, документ про базову освіту, документ про підвищення кваліфікації.

Вказана інформація буде використана Організатором виключно для прийняття рішення про допущення перевізника-претендента до участі у конкурсі і будь-якому розголошенню не підлягає*.

 

Нарахування балів за системою оцінки пропозицій перевізників-претендентів (Додаток 5, пункт 42 Порядку) проводиться за обов’язкової умови надання перевізником-претендентом документального підтвердження відповідних показників, які необхідно подати до ВІДДІЛУ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (далі – Організатор) до 20 серпня 2021 року.

Автобуси, що пропонуються для використання на приміських  автобусних маршрутах, мають бути подані для огляду громадськістю в день проведення конкурсу о 10.00 за адресою: смт. Новопсков, вул. Магістральна ,68.

 

ДО УВАГИ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

З питань щодо переліку документів, умов до об`єкту конкурсу, розкладів руху автобусів на маршруті тощо, звертатись за телефоном: (0955071175).

Бланки документів для участі у конкурсі можна отримати безпосередньо у Організатора за адресою: вул. Магістральна, 68, смт Новопсков (Відділ будівництва, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Новопсковської селищної ради).

Документи для участі в конкурсі у закритому конверті з позначкою № 1 та заява у закритому конверті з позначкою № 2 приймаються до 17 серпня  2021 року включно з 9.00 до 16.00 (перерва з 12.00 до 12.45) у робочі дні тижня за адресою: вул. Магістральна, 68, смт Новопсков  каб. № 16 (Відділ будівництва, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Новопсковської селищної ради).

На конвертах необхідно зазначати назву перевізника-претендента, який подає документи для участі у конкурсі, дату проведення конкурсу.

Всі особи, які представляють інтереси перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника), повинні мати з собою довіреність, надану перевізником-претендентом.

Плата за участь у конкурсі не стягується.

 

Засідання конкурсного комітету буде проведено 17 серпня 2021 року. Початок конкурсу о 10.00 за адресою: пров. Історичний , 1, смт. Новопсков, Луганська область, зала засідань.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь