Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Вакансії

Новопсковська селищна рада  оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад у Новопсковській селищній раді:

З 09 серпня 2018 року - Начальника відділу житлово-комунального господарства Новопсковської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта відповідного професійного  спрямування  за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  знання державної мови; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років.

 

З 23 серпня 2018 року - начальника бюджетного відділу Новопсковської селищної ради та спеціаліста І категорії бюджетного відділу Новопсковської селищної ради.  

Вимоги до кандидатів:

На посаду начальника бюджетного відділу   Новопсковської селищної ради: громадянство України, вища освіта відповідного професійного  спрямування  за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  знання державної мови; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років.

На посаду спеціаліста І категорії  бюджетного відділу Новопсковської селищної ради: громадянство України, вища освіта відповідного професійного  спрямування  за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;  знання державної мови; вміння роботи на комп’ютері на рівні користувача; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

.....

Необхідні документи:

заповнена особова картка (форма П-2ДС);

дві фотокартки розміром 4х6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

е-декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017рік;

копії паспорта, ідентифікаційного коду, військового квитка.

 

Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оголошення  конкурсу за адресою: смт Новопсков, вул. Шкільна, 3, селищна рада, кабінет № 8.

Додаткові відомості про умови конкурсу за телефоном: 2-18-40, 2-18-93