Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Звіт постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності за 2018 рік

Звіт про роботу постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності за 2018 рік.

 

Постійна депутатська комісія Новопсковської селищної ради з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності створена рішенням Новопсковської селищної ради від 17 листопада 2015 року №1/7 «Про затвердження постійних комісій» на І сесії VII скликання.

У складі постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності 5 депутатів, зокрема:

Голова: Олійник Євдокія Іванівна

Федорущенко Ганна Володимирівна

Чалий Юрій Олексійович

 Бондар Олександр Олексійович

Токарєв Олександр Олександрович

 

Комісія працює в межах повноважень визначених Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про статус депутатів місцевих рад», Бюджетним Кодексом України та відповідно до Регламенту роботи селищної ради , Положення про постійні комісії, іншими законами та нормативними документами.

Діяльність комісії здійснюється у відповідності до плану роботи селищної ради, окремих доручень селищного голови   та грунтується на  принципах законності, толерантності, гласності колективне обговорення питань.

Організаційною формою діяльності постійної комісії є її засідання. Засідання комісії  проводиться як у відповідності з планом роботи ради та комісії, так і в міру необхідності.

Основними функціями  комісії є :

-         попередній розгляд та підготовка висновків і пропозицій щодо проектів рішень, внесених їх ініціаторами;

-         доопрацювання за дорученням селищної  ради чи з власної ініціативи окремих проектів рішень за наслідками їх розгляду, узагальнення зауважень і пропозицій, що надійшли внаслідок їх обговорення;

-         здійснення контролю за  виконанням рішень селищної ради,  прийнятих селищною  радою  та її виконавчим комітетом;

-         участь у складанні, прийнятті, контролі за виконанням селищного бюджету , з метою забезпечення економного та ефективного  використання коштів;

-         попередній розгляд та підготовка пропозицій щодо проектів перспективних програм соціально-економічного та культурного розвитку міста, цільових програм, звітів про  їх  виконання та їх фінансове забезпечення;

-         звітів про виконання міського бюджету та програм.

За звітний період постійною комісією з питань бюджету було проведено 18 засідань. На засіданнях постійної комісії було розглянуто такі основні питання:

 • Затвердження цільових програм та внесення змін до них;
 • Затвердження та внесення змін до структури, чисельності та штатного розпису апарату селищної ради, головних розпорядників, розпорядників, установ та закладів Новопсковської селищної ради;
 • Затвердження та внесення змін до Положень про відділи Новопсковської селищної ради;
 • Затвердження та внесення змін в Статути установ та закладів Новопсковської селищної ради;
 • Затвердження розмірів місцевих податків та зборів на території Новопсковської селищної ради;
 • Затвердження та внесення змін до бюджету Новопсковської селищної ради;
 • Делегування повноважень Новопсковській районній раді.

Постійна комісія з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності здійснює контроль за виконанням рішень селищної ради, який покладено на постійну комісію, згідно з Регламентом селищної ради.

Протягом року членами постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності уважно вивчалися аналітичні матеріали про виконання селищного бюджету на 2018 рік.

Під час формування міського бюджету  на 2018 рік та внесення змін до нього одним з головних своїх завдань постійна комісія вбачала стимулювання пошуку нових методів і шляхів по наповненню дохідної частини бюджету та сприяння прозорості розрахунків і нормативів фінансової забезпеченості при розподілі фінансових ресурсів. Велика увага приділяється контролю за ефективним та цільовим використанням бюджетних коштів.

На 2018 рік загальний обсяг бюджету затверджено по доходах і видатках у сумі 68632,243 тис.грн. в тому числі обсяг субвенцій  31529,920 тис.грн . Бюджетні кошти витрачаються на:

-  утримання закладів дошкільної освіти 11331,180 тис.грн,

-  закладів загальної освіти  11470,847 тис.грн,

-  культури 2507,622 тис.грн,

- закладу у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 518,468 тис.грн,

- організацію благоустрою 2767,799 тис.грн,

- утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури 465,078 тис.грн.

У звітному періоді передано субвенцій з бюджету селищної територіальної громади Новопсковському районному бюджету в обсязі 6292,919 тис.грн, а саме:

 • утримання Новопсковської центральної районної бібліотеки 1031,824 тис.грн;
 • утримання Новопсковської ДЮСШ 770,487 тис.грн;
 • утримання Новопсковського територіального центру соціального обслуговування 1333,000 тис.грн;
 • утримання Новопсковського РЦСССМ 199,000 тис.грн;
 • утримання РКУ «Об`єднаний трудовий архів Новопсковського району» 103,980 тис.грн;
 • утримання закладів освіти 1547,411 тис.грн;
 • утримання закладів охорони здоров’я 1000,000 тис.грн;
 • погашення заборгованості компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги 65,032 тис.грн;
 • капітальний ремонт ліфтового господарства Новопсковського РТМО 133,000 тис.грн;
 • доукомплектування закладу Новопсковський центр ПМСД Новопсковської районної ради комп'ютерним обладнанням 79,725 тис.грн;

Постійна комісія міської ради з питань бюджету приділяє велику увагу роботі комунальних підприємств, членами комісії уважно вивчаються аналітичні матеріали щодо їх фінансово-господарської діяльності, висловлюються пропозиції стосовно удосконалення роботи по управлінню майном спільної власності

Окрім цього, постійною комісією ведеться робота консультативного та методичного характеру.

Слід відмітити активність усіх членів комісії, які вносять пропозиції з вирішення ряду існуючих проблемних питань..

У своїй діяльності комісія завжди враховує і вивчає громадську думку жителів громади, розглядає заяви та пропозиції розпорядників коштів з питань, віднесених до її компетенції. Співпраця депутатів постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності будується на засадах рівноправності, взаємної поваги і націлена, насамперед, на забезпечення зростання рівня економічного розвитку Новопсковської громади.

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь