Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В Новопсковській громаді за кошти інфраструктурної субвенції розпочали ремонт ФАПів

В Новопсковській ОТГ за кошти інфраструктурної субвенції розпочато капітальний ремонт будівель фельдшерсько-акушерських пунктів. В селах Осинове, Ікове та Макартетине утеплять фасади будівель ФАПів, капітально відремонтують покрівлю.

На сьогодні в будівлях Іковського та Макартетинського ФП вже встановили нові вікна та двері. В цій же послідовності утеплять та замінять покрівлі. Ремонтні роботи виконують працівники КП "Новопсковжитло".

В Осинівському ФАПі окрім утеплення фасаду будуть проводити внутрішній ремонт будівлі. 

Нагадаємо, Новопсковській об’єднаній територіальній громаді в 2017 році виділена інфраструктурна субвенція в розмірі 2 млн 463 тис.грн.

6 липня Новопсковська селищна рада сьомого скликання зібралася на позачергову 26 сесію і на ній депутати затвердили проекти будівництва – капітальні ремонти ФАПів в селах Осинове, Ікове, Макартетине, а також проект «Придбання відвалу для покращення благоустрою у громаді». 

В Новопсковській селищній раді планували утеплити школи, однак, вони були не передані на баланс громади. За умовами постанови КМУ №200 пріоритетним напрямком інфраструктурної субвенції є напрямки підтримки закладів охорони здоров’я та адміністративних будівель під розміщення ЦНАПів. Зважаючи на те, що будівлі ФАПів є власністю громади і те, що в будівлі Новопсковського селищного будинку культури буде розміщено ЦНАП, послугами якого користуватиметься вся громада, це рішення депутати підтримали. Подані проекти конкурсна комісія при Мінрегіонбуді погодила. Всі необхідні процедури дотримані. І вже почали надходти субвенційні кошти.

 Хід всіх ремонтних робіт буде  висвітлюватися на сайті Новопсковської селищної ради. Тож, слідкуйте за новинами.« повернутися до списку новин