A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новопсковська селищна рада
Луганська область, Старобільський район

Доступ до публічної інформації

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

   Звіт про виконання запитів

   Нормативні акти

   Інформація для доступ

   Контакти 

    Гаряча лінія

   Телефонний довідник

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

    Графік прийому громадян

    Зразок звернень громадян

    Інформація щодо розгляду звернень громадян

    Нормативні акти

 

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Згідно зі статтею 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації" запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

 

Нормативно-правові акти, якими регулюється робота Новопсковської селищної ради

з доступу до публічної інформації

"Про затвердження граничних норм про порядок обробки та захисту персональних данних і витрат на копіювання або друк домументів, що надаються за  визначення осіб, відповідальних за захист персона-   льних данних, під час ії обробки"

Розпорядження селищного голови "Про забезпечення доступу до публічної інформації в Новопсковській селищній раді" від 21.03.2017р. №29-о (зміни внесено 18.10.2018)

Про внесення змін до розпорядження селищного голови «Про забезпечення доступу  до публічної інформації в Новопсковській селищній раді» від 21.03.2017 №29-о

 

Форми для подання запиту на отримання публічної інформації:

- від фізичної  особи в письмовому вигляді

від об'єднання громадян без статусу юридичної особи в письмовому вигляді

від юридичної особи в письмовому вигляді

ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію у Новопсковській селищній раді та її виконавчому комітеті

Примітки:

1. Система обліку, що містить інформацію про документи, які перебувають у володінні селищної ради, розміщується на веб-сайті Новопсковської селищної ради : novopskovrada.gov.ua

2. Запит може бути поданий:

на поштову адресу:  92300, Новопсковська селищна рада , вул. Шкільна ,3 Луганська область (на конверті вказувати "Публічна інформація");

на електронні адреси: ;   info@novopskovrada.gov.ua

телефаксом: 0646321840.

3. Запит на інформацію може бути подано запитувачем особисто до спеціального структурного підрозділу, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Новопсковська селищна рада.

4. У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

5.. Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

6. У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

7. У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше ніж протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

8. Інформація на запит надається безоплатно.

9. У разі коли запитувана інформація містить документи обсягом понад 10 сторінок, про це протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов'язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

10. У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

11.1 Новопсковська селищна рада не володіє і не зобов'язано відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

11.2 інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;

11.3 запитувач не оплатив фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком документів, відповідно до пункту 10 цих приміток;

11.4 не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених частиною п'ятою статті 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме не зазначено:

прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку (якщо такий є);

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

Законодавство України про роботу з інформацією

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь