Новопсковська селищна рада

Луганська область, Старобільський район

Звернення громадян

Шановні жителі Новопсковської громади!

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», кожний громадянин має право звернутися до Новопсковської селищної ради з питань, що відносяться  до компетенції міської ради.
Свої звернення Ви можете направити поштою за адресою: 92303, Луганська область, смт Новопсков, пров. Історичний, буд. 1 або подати особисто до приймальні голови  (2 поверх) з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 12.00 та з 12.45 до 17.00 (у п'ятницю до 16:45) або на особистому прийомі громадян – посадовій особі виконавчого комітету селищної ради, що здійснює особистий прийом громадян, згідно із графіком прийму громадян.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
КЕРІВНИЦТВОМ НОВОПСКОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

смт Новопсков, пров. Історичний, буд. 1

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

ГАЄВ

Вадим Вікторович

селищний голова

 

 

з 8-00 до 12-00

 

з 8-00 до 12-00

 

 

 

 

Слюсарєва Світлана Олександрівна

перший заступник селищного голови

з 8-00 до  12-00

 

 

 

з 8-00 до 12-00

 

 

МАРЧЕНКО

Ольга Василівна

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу

з 13-00 до 17-00

 

 

з 13-00 до 17-00

 

ГРЕЧАНА

Тетяна Миколаївна

секретар селищної ради

 

з 13-00 до 17-00

з 13-00 до 17-00

 

 

ДОНЦОВ

Володимир Петрович

керуючий справами виконавчого комітету

 

з 13-00 до 17-00

 

 

з 13-00 до 15-45

Графік прийому громадян

Також Ви можете надіслати звернення на електронну адресу: info@novopskovrada.gov.ua
Звернення повинні відповідати вимогам ст.5 Закону України «Про звернення громадян», а саме:
Стаття 5. Вимоги до звернення
{Стаття 5 в редакції Закону № 577-VIII від 02.07.2015 набирає чинності з 28.10.2015, крім частини третьої, яка набирає чинності з 28.08.2015 - див. пункт 1 розділу II Закону № 577-VIII від 02.07.2015}
Звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.
Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).
Особливою формою колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування є електронна петиція, яка подається та розглядається в порядку, передбаченому статтею 23-1 цього Закону.
Звернення може бути усним чи письмовим.
Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії" та записується (реєструється) посадовою особою.
Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.
Звернення про надання безоплатної правової допомоги розглядаються в порядку, встановленому законом, що регулює надання безоплатної правової допомоги.
{Стаття 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5477-VI від 06.11.2012; в редакції Закону № 577-VIII від 02.07.2015}
Відповідно до Статті 8 письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними.
Відповідно до Статті 20 звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів. На обгрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею терміну. Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку.

У Новопсковскій селищні раді з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 12.00 та з 12.45 до 17.00 (у п'ятницю до 15:45)  за телефоном +38 097 945 16 45 функціонує «Гаряча лінія»  для прийняття скарг громадян.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за телефоном +38 0892 50 08 96 функціонує "Колцентр" де можна дізнатися про отримання адміністративних послуг у ЦНАПі або зв’язатися з фахівцем соціального захисту, земельних питань, житлово-комунального господарства, питань нерухомості, реєстрації бізнесу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіти щодо розгляду звернень громадян

 Нормативні акти

 Звернення громадян

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь