Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Бюджетний відділ

Звіт начальника

БЮДЖЕТНОГО ВІДДІЛУ НОВОПСКОВСЬКОЇ

СЕЛИЩНОЇ РАДИ

за 2021 рік

 

У звітному періоді 2021 року робота бюджетного відділу Новопсковської селищної ради була спрямована на виконання завдань, визначених планом соціально – економічного розвитку громади та над виконанням основних показників бюджету. Основні напрямки роботи бюджетного відділу  у 2021 році  - питання формування бюджету Новопсковської селищної територіальної громади, забезпечення виконання бюджету, пошуку додаткових джерел наповнення дохідної частини бюджету та ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, а також, здійснення попереднього контролю за дотриманням бюджетного законодавства України на всіх стадіях бюджетного процесу.

На підставі  рішення Новопсковської селищної ради від  23 грудня 2020року, № 2/25 «Про бюджет Новопсковської селищної територіальної громади на 2021 рік» у двотижневий термін з дня затвердження  бюджету, бюджетним відділом, подано до Департаменту фінансів Луганської ОДА на експертизу на відповідність нормам чинного бюджетного законодавства та отримано позитивний  висновок.

За результатами виконання селищного бюджету за 2020 рік підготовлено та подано у січні 2021 року  річний звіт до департаменту фінансів облдержадміністрації. За підсумками виконання бюджету у звітних періодах 2021 року, бюджетним відділом підготовлено та подано на розгляд голові селищної ради аналітичні матеріали з питання стану виконання дохідної частини місцевих бюджету громади. Питання стану виконання бюджету за підсумками звітних кварталів 2021 року, виносилось на розгляд Новопсковської селищної ради.        Впродовж 2021 року на розгляд сесії Новопсковської  селищної ради, відділом підготовлено та подано 15 проектів рішень з матеріалами до них з питання внесення змін до бюджету на 2021 рік та 4 проекти рішень з питання затвердження звіту про виконання бюджету за 2020 рік та звітні квартали 2021 року, Проект рішення Про Бюджетний регламент.
Відділом щоденно здійснюється моніторинг стану надходжень платежів до загального та спеціального фондів місцевого бюджету. Щомісячно, на кожну звітну дату, спеціалістами бюджетного відділу проводиться аналіз стану видатків до затверджених показників, аналіз стану кредиторської заборгованості та готуються інформаційні матеріали з цих питань. На щоденному контролі перебуває питання стану розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоресурси, стану своєчасного фінансування видатків за захищеними статтями, насамперед на оплату праці з нарахуваннями та питання ліквідації кредиторської заборгованості.
Керівництво відділу, згідно із робочим планом, брало участь у нарадах Новопсковської селищної ради.

За нормами чинного бюджетного законодавства України, бюджетний відділ реалізовує  повноваження з контролю за дотриманням бюджетного законодавства на будь – якому етапі складання та розгляду місцевих бюджетів, забезпечує ефективне управління бюджетними ресурсами, які є у розпорядженні Новопсковської селищної територіальної громади.
З метою належної організації бюджетного процесу, впродовж звітного бюджетного періоду, відділом надавалась практична та методична допомога з бюджетного законодавства  установам та підприємствам комунальної власності громади.
Всім головним розпорядникам коштів бюджету, підготовлювались та направлялись на їх електронні адреси нормативні документи, необхідні для їх практичного застосування при складанні та виконанні місцевого бюджету, кошторису доходів і витрат.

Протягом року на підставі бюджетного регламенту здійснювалася робота з підготовки проекту бюджету  на 2022 рік. Формуванню показників бюджету передувала клопітка робота над визначенням основних джерел доходів загального та спеціального фонду бюджету в умовах внесених змін до чинного бюджетного та податкового законодавства Бюджет затверджено у визначені Бюджетним кодексом України терміни  22 грудня 2021 року  № 18/17 «Про бюджет Новопсковської  селищної територіальної громади на 2022 рік».

 

 

Начальник бюджетного відділу                                         Світлана КОРЖ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь