Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Діяльність відділу інформаційно-документального забезпечення

3.1. Виконання організаційних, аналітичних, планувальних, інформаційних, контрольних, координаційних функцій відповідно до покладених на Відділ завдань.

3.2. Підготовка проектів рішень на розгляд Новопсковської селищної ради та її виконавчого комітету, проектів розпоряджень Новопсковського селищного голови з питань, що входять до компетенції Відділу.

3.3 Готує документи для відрядження працівників.

3.4 В межах своєї компетенції бере участь у розробленні структури апарату та штатного розпису Новопсковської селищної ради, її самостійних структурних підрозділів, контролює розроблення посадових інструкції у відділах виконавчого апарату.

3.5 Здійснює організаційне забезпечення і бере участь у роботі атестаційної комісії та проведенні щорічної оцінки виконання посадовими особами завдань та обов’язків, які покладені на них завдань, а також контролює проведення цієї роботи у Новопсковської селищної ради та її самостійних структурних підрозділах.

3.6 Забезпечує підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів, а також разом з іншими відділами організує регулярне навчання працівників Новопсковської селищної ради та її самостійних структурних підрозділів.

3.7 Разом з іншими відділами виконавчого апарату здійснює контроль за дотриманням Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування” та інших актів законодавства з питань кадрової роботи.

3.8 Здійснює організаційні заходи щодо своєчасного щорічного подання посадовими особами Новопсковської селищної ради та її самостійних структурних підрозділів Декларації про доходи, зобов’язання фінансового характеру та належне їм майно, в т. ч. за кордоном, щодо себе і членів своєї сім’ї (декларування доходів).

3.9 Разом з іншими відділами здійснює організаційно – технічні заходи щодо підготовки і проведення пленарних засідань ради її органів, нарад і семінарів.

3.10 Здійснює протоколювання сесій ради.

3.11 Веде облік рішень районної ради.

3.12 Веде протокол апаратних нарад, організує контроль за виконанням доручень.

3.13 Організація діловодства  у  Новопсковській селищній раді  відповідно до вимог чинного законодавства України та Інструкції з діловодства.

3.14 Приймання, реєстрація і передача за призначенням вхідної і вихідної кореспонденції та її розсилка, а також опрацювання внутрішньої документації Новопсковської селищної ради.

3.15 Реєстрація звернень громадян ( у тому числі електронних звернень та петицій), ведення обліку особистого прийому Новопсковського селищного голови і його заступників.

3.16 Забезпечення культури діловодства, удосконалення форм і методів роботи з документами.

3.17 Узагальнення практики роботи з документами у відділах та самостійних структурних підрозділах Новопсковської селищної ради, внесення пропозицій керівництву щодо її вдосконалення.

3.18 Постійне поповнення електронних баз даних Новопсковської селищної ради, інформаційно-довідкової бази службових документів.

3.19 Складання номенклатури справ Відділу та зведеної номенклатури справ Новопсковської селищної ради, забезпечення контролю за правильністю формування і зберігання справ, що підлягають передачі до Національного архівного фонду.

3.20 Надання методичної допомоги працівникам відділів та самостійних структурних підрозділів Новопсковської селищної ради, комунальних підприємств, установ, організацій, закладів освіти, закладів культури Новопсковської селищної ради з питань, що належать до компетенції Відділу.

3.21 Розгляд запитів, заяв, звернень фізичних і юридичних осіб та надання відповідей на них (у тому числі підготовка копій документів, витягів із рішень селищної ради, її виконавчого комітету та копій документів до них).

3.22 Здійснення організаційних заходів щодо своєчасного щорічного подання посадовими особами Новопсковської селищної ради відомостей про доходи, зобов'язання фінансового характеру та належного їм майна, у тому числі і за кордоном, щодо себе і членів своєї сім'ї (декларування доходів).

3.23 Здійснення контролю за висвітленням інформації відповідно до вимог чинного законодавства структурними підрозділами Новопсковської селищної ради на веб-сайті Новопсковської селищної ради та на порталі Data.gov.ua.

3.24 Здійснення організаційних заходів щодо забезпечення Новопсковської селищної ради та її структурних підрозділів, у межах їх завдань, відповідною комп’ютерною технікою, програмним забезпеченням, вдосконалення локальної комп’ютерної мережі.

3.25 Здійснення аналізу використання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення працівниками відділів та самостійних структурних підрозділів Новопсковської селищної ради з метою підвищення ефективності роботи та усунення недоліків.

3.26 Здійснення профілактичних робіт та поточного технічного обслуговування комп’ютерної  техніки,  засобів комп’ютерного зв'язку та локальної комп’ютерної мережі.

3.27 Забезпечення своєчасного розроблення необхідних заходів із захисту інформації та впровадження систем захисту інформації.

3.28 Забезпечення підготовки та надання акредитованому центру сертифікації ключів інформації, необхідної для формування посилених сертифікатів відкритих ключів підписувачів,  ведення їх обліку та скасування у разі потреби.

3.29 Забезпечення захисту персональних даних.

3.30 Виконання інших завдань, а також доручень селищного голови.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь