Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Електронна петиція-порядок розгляду

Додаток  до рішення сесії Новопсковської селищної ради   №8/6 від 21.04.2016 року "Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Новопсковській селищній раді"

ПОРЯДОК розгляду електронної петиції, адресованої Новопсковській селищній раді

1. Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Новопсковській селищній раді (далі – Порядок) розроблено з метою забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян».

2. Цей Порядок визначає процедуру розгляду електронної петиції до Новопсковської селищної ради.

3. Електронна петиція – особлива форма колективного звернення громадян до Новопсковської селищної ради (далі – Петиція), яка подається через офіційний веб-сайт Новопсковської селищної ради, розглядається відповідно до ст. 231 Закону України «Про звернення громадян» та цього Порядку.

4. Громадяни (мешканці Новопсковської селищної об’єднаної територіальної громади) можуть звертатися з Петиціями з урахуванням  компетенції селищної ради, визначеної Конституцією України, Законом України «Про органи місцевого самоврядування», іншими законами України.

5. В Петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові, адресу електронної пошти автора (ініціатора) електронної петиції та надати згоду на обробку своїх персональних даних.

6. Для створення Петиції до селищної ради її автор (ініціатор) заповнює спеціальну форму на офіційному веб-сайті селищної ради та розміщує  текст електронної Петиції.

7. Розміщена Петиція до її оприлюднення для збору підписів перевіряється адміністратором сайту на відповідність вимогам, встановленим законодавством та цим Порядком.

8. Петиція не може бути оприлюднена, якщо її суть не відповідає повноваженням селищної ради, або спонукає до перевищення її повноважень. Петиція не повинна містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України,пропаганди війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, інформацію, яка принижує честь і гідність, прав та законних інтересів осіб, матеріали та вислови, які становлять загрозу національним інтересам і національній безпеці України, матеріали та вислови порнографічного, еротичного та сексуального характеру, матеріали та вислови, які містять передвиборчу агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг.

9. Не оприлюднюється та не розглядається Петиція, яка містить нецензурну лексику та лайливі вислови, про що у дводенний строк від дня її надходження повідомляється автору (ініціатору) петиції.

11 Петиція, яка відповідає встановленим вимогам, оприлюднюється на офіційному веб-сайті селищної ради адміністратором сайту протягом двох робочих днів із дня розміщення петиції. У разі невідповідності електронної петиції встановленим вимогам оприлюднення такої петиції не здійснюється, про що повідомляється автору (ініціатору) не пізніше строку, встановленого для оприлюднення.

12. Дата оприлюднення Петиції на офіційному веб-сайті селищної ради є датою початку збору підписів на її підтримку.

13. Повторні та однакові за змістом петиції, збір підписів за підтримку яких вже триває, не оприлюднюються.

14. Петиція, адресована селищній раді, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 100 підписів громадян протягом 60 календарних днів з дня оприлюднення петиції.

15. Петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як колективне звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян» про, що повідомляється автору (ініціатору) петиції.

16. Інформація про початок розгляду Петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється на офіційному веб-сайті селищної ради адміністратором сайту не пізніш як через три робочі дні після завершення строку, встановленого для збору підписів на підтримку петиції, а у разі отримання Петиції від громадського об’єднання - не пізніше як через два робочі дні після отримання такої петиції та із урахуванням вимог п. 5 даного Порядку передається для реєстрації і подальшого розгляду виконавчими органами селищної ради у відповідності до Регламенту та Інструкції з діловодства в апараті селищної ради та її виконавчому комітеті, виконавчих органів селищної ради.

17. Розгляд Петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

18. Якщо вирішення питань піднятих у тексті Петиції вимагають скликання сесії селищної ради або розгляду на засіданні виконавчого комітету селищної ради - проект рішення щодо розгляду відповідної Петиції готується виконавчим органом селищної ради (відповідальним виконавцем). У такому разі строк розгляду електронної петиції продовжується на строк, необхідний для проведення відповідних засідань.

19. Розгляд Петиції здійснюється на найближчому пленарному засіданні селищної ради або виконавчого комітету селищної ради, шляхом прийняття рішення, у порядку, визначеному чинним законодавством, Регламентами селищної ради або виконавчого комітету селищної ради.

20. На засідання виконавчого комітету або сесію селищної ради, де буде розглядатись Петиція, може бути запрошений автор (ініціатор). За бажанням, автор (ініціатор) Петиції може зробити виступ щодо питань, піднятих у тексті Петиції.

21. Після розгляду Петиції на засіданні виконавчого комітету селищної ради або сесії селищної ради у термін, що не перевищує десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду, на офіційному веб-сайті селищної ради оприлюднюється оголошення щодо підтримки або не підтримки Петиції.

 22. Відповідь на Петицію, підготовлену виконавчим органом селищної ради (відповідальним виконавцем), не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється на офіційному веб-сайті селищної ради та надсилається у письмовому вигляді та/або на електронну адресу автору (ініціатору) Петиції та громадському об’єднанню, яке здійснювало збір підписів на підтримку Петиції.

23. У відповіді на Петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

24. Інформація про кількість підписів, одержаних на підтримку електронної петиції, та строки їх збору зберігається протягом не менше трьох років із дня оприлюднення петиції.

 

 

Секретар ради                                                                         Т.М.Гречана

 

Рішення сесії Новопсковської селищної ради №8/6 від 21.04.2016р.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь