Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В Новопскові стартував Байк-Фест ІІІ

Вже стало доброю традицією збирати байкерів на Новопсковській землі. Ця ідея виникла в молодих хлопців з села Риб'янцеве сусідньої громади ще три роки тому. З ентузіазмом, захопленням та креативом підійшли вони до організації цього свята мототехніки і в цьому році.

Сьогоднішнім ранком учасники фесту вирушили гучною колоною на Новопсков. Саме в Новопскові, 5 серпня, відбулось відкриття «Байк-Фесту ІІІ». Площу перед районним центром культури і дозвілля заполонили байки та ретро-автомобілі, власниками останніх є жителі Новопскова. Новопсковська громада гостинно зустріла учасників хлібом, сіллю та запальними піснями.

Гарний настрій перемішаний з цікавістю панував цього ранку.  Всі охоче фотографувалися, розпитували та захоплювалися майстерністю і фантазією авто- і мотовласників.

Власники ретро-автівок зі сцени із захопленням розповіли про свої автомобілі. Деякі з них є сімейною реліквією, разом з тим, залишаються вірними друзями своїм господарям. Від селищної ради учасники ретро-виставки отримали пам'ятні подарунки.

Байкері з різних куточків України три дні фестивалитимуть на Новопсковщині. Окрім керманичів “залізних коней” та їх пасажирів на фестиваль приїхали рок-групи та DJ.  В програмі «Байк-Фест ІІІ» конкурси, забави, концерти, вогняне шоу, купання в річці Айдар, виїзд на крейдяні пагорби.

 

Запрошуємо переглянути фоторепортаж свята від Тетяни Червенко

 « повернутися до списку новин