Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Приєднуйся до акції #Зроби_подарунок_Захиснику_Незалежності

Звертаємося до всіх небайдужих мешканців Новопсковської громади із закликом приєднатися до акції, яку започаткував громадський актив Станиці Луганської, –  #Зроби_подарунок_Захиснику_Незалежності та підтримав голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної Юрій Гарбуз.

Кожен учасник акції має зробити особистий подарунок військовослужбовцю, який захищає суверенітет, незалежність та територіальну цільність нашої країни. Це можуть бути вироби, зроблені власними руками, художні твори, інші подарунки, створені від душі та щирого серця.

Ще одна умова: якнайшвидше викласти інформацію та світлини про свою участь в акції на своїй сторінці у Facebook та поширити або рекламувати її під хештегом  #Зроби_подарунок_Захиснику_Незалежності 

Запрошуємо всіх долучитися до обласної акції #Зроби_подарунок_Захиснику_Незалежності, ініційованої задля підтримки захисників України на передовій і приуроченої до відзначення Дня Незалежності України!

Крім того, нагадуємо: до 15 серпня 2017 року триває збір продуктів харчування, товарів побутової хімії, засобів гігієни, натільної білизни для захисників Вітчизни. Місця збору допомоги: в смт Новопсков, вул. Шкільна, 15б (приміщення селищного будинку культури) та в с. Осинове, вул. Слобожанська, 3а (будівля Осинівського сільського будинку культури).

Контактна особа Людмила Латишева, тел.2-18-40, 0504745612« повернутися до списку новин