Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

До відома жителів та гостей Новопсковської громади

Детально про місце і час проведення усіх святкових заходів по Новопсковській об’єднаній громаді з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни:

8 травня в Новопсковському  селищному Будинку культури  о 15 годині відбудеться тематичний вечір присвячений Дню Перемоги, після якого ветеранів та гостей свята традиційно почастують польовою кашею.

9 травня в селі Осинове І на площі біля пам’ятнику  невідомого солдата  буде проведено тематичний захід «Мрію, щоб Україна була з війною не знайома»» до Дня Перемоги.ітинг розпочнеться о  9-30 год., по завершенню -  святковий  концерт та польова каша.

9 травня в селі Осинове ІІ о 9-00 годині розпочнуться тематичні святкові заходи: мітинг, концерт в сільському клубі «Перемога одна на всіх» та польова каша.

9 травня в селі Макартетине о 9-00 біля пам’ятника загиблим воїнам буде проведено  мітинг «Збережемо пам’ять про подвиг», після якого в сільському клубі відбудеться тематичний  концерт «Це свято не затьмариться в віках».

До участі в заходах запрошуються ветерани війни, діти війни, трудові колективи, громадські організації,  всі жителі та гості нашої громади.« повернутися до списку новин