Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Наближається День охорони праці в Україні

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 №685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

За 2016 рік до відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Луганської області надійшло 163 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, в яких постраждали  163 особи, в т.ч. 16 – смертельно.      

Як показує аналіз нещасних випадків, найчастіше працівники травмуються в наслідок падіння потерпілого під час пересування, дії рухомих деталей обладнання, падіння устаткування або їх конструктивних елементів, дорожньо-транспортних пригод.

Найпоширенішими причинами нещасних випадків залишаються: невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових інструкцій, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів. Підвищилась кількість травм внаслідок особистої необережності потерпілих.

Звертаю увагу керівників, нещасні випадки відбуваються на підприємствах на яких незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, інженерних комунікацій, території, неякісне розроблення або відсутність проектної документації, недосконалість технологічного процесу, його невідповідність вимогам безпеки.   

Страховий експерт з охорони праці відділу профілактики виробничого травматизму відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Старобільському районі Луганської області       О.С.Сорокіна

 « повернутися до списку новин