Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Напередодні Дня Соборності відбувся концерт народного хору "СЛОБОЖАНИ"

        20 січня в районнуму Центрі культури та дозвілля відбувся концерт народного хорового колективу «Слобожани» комунального закладу «Селищний будинок культури смт Новопсков», керівник Володимир Андрущенко, присвячений Дню Соборності України.

Цей колектив відомий у нашому краї покликав своїх прихильників української пісні. Не прошов цей захід і осторонь селищного голови Вадима Гаєва, який завітав на святковий концерт та привітав всіх з наступаючим святом - з Днем Соборності України, та вручив подяку хоровому колективу «Слобожани» за вагомий творчий внесок, високий рівень майстерності, збереження та розвиток української національної культури.

Концертна програма розтягнулась на півтори години та пролетіли як декілька хвилин. Пісні звучали дуже майстерно та  досконало. Під час виконання останньої пісні весь зал аплодував стоячи.Ще один творчий етап пройшов наш хоровий колектив «Слобожани», а попереду – нові плани і перспективи, бо пісня не знає вікових меж. Вона долає будь-які перепони, коли без неї вже немислиме життя.« повернутися до списку новин