Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Новопсковські рятувальники провели рейд щодо дотримання правил безпеки на льоду

     Не зважаючи на потепління погодні умови доволі нестабільні – вдень плюс, а вночі мінус, що свідчить про те, що на лід виходити не можна! Тож щоб запобігти трагічним випадкам на льоду, працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганські області постійно роз'яснюють рибалкам правила безпеки на кризі, нагадуючи, як діяти, якщо опинився у крижаній воді.

     Так, 01 березня 2017 року рятувальники здійснили обходи по річці Айдар в селищі Новопсков. Під час рейду працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганські області нагадали рибалкам правила поведінки під час перебування на льоду та навчали правилам рятування на випадок якщо вони стануть свідком нещасного випадку на водоймах. Для закріплення отриманої інформації кожному рибалці було вручено листівки з правилами безпеки на льоду.

     Новопсковський МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області вкотре звертається до громадян з проханням не виходити на тонку кригу. Виходити на лід можна тільки якщо його товщина складає не менше 7 сантиметрів, а йдучи на риболовлю обов’язково брати з собою рятувальні засоби – мотузку, дерев’яну гілку або дошку. Пам’ятайте, краще один раз утриматися від спокуси вийти на тонкий лід, ніж заплатити за це власним життям.

 

 

 

Новопсковський МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області« повернутися до списку новин