Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Інформація для власників багатоквартирних будинків

З 1 липня 2015 року набув чинності Закон України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" (N 417-VIII).

Законом визначено особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, встановлені правові, організаційні та економічні відносини, пов'язані з реалізацією прав та виконанням обов'язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.

У разі якщо протягом одного року з дати набрання чинності цим Законом (до 1 липня 2016 року) співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об'єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

Отже,  Новопсковська селищна рада визначатиме чи залишити для управління багатоквартирним будинком КП "Новопсковжитло», чи віддати повноваження приватному управителю, який відповідає вимогам посадових осіб.« повернутися до списку новин