Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

У Новопсковській громаді відбувся урочистий концерт, присвячений Всеукраїнському дню дошкілля

         

    Дитинство більшість з нас вважають найщасливішою порою у житті: мультики, кіно, морозиво, зоопарк, атракціони ...Скільки розваг потрібно встигнути охопити, щоб дитина залишилася задоволеною. Розпорядок дня у кожного свій: одні ви виховуються  виключно вдома, поруч з бабусею  і дідусем. А інші вирушають в дитячий садок, де море друзів, іграшок і перші і перші вихователі.

        День вихователя і всіх дошкільних працівників – свято, до якого готуються так само ретельно, як до будь – якого іншого. І свою особливу доброту і вдячність проявлять, звичайно, діти. Адже дитячий садок для них – другий дім, в якому завжди прийдуть на допомогу. А вихователь – найвірніший і відданий друг. З ним можна і пограти, і позайматися, і погуляти, і навіть поділитися секретом.

         27 вересня вся Україна святкувала Всеукраїнський день дошкілля, не винятком стала і наша громада. В  Осинівському СБК відбувся святковий концерт, на якому були присутні всі вихователі та працівники чотирьох дитячих садків  нашої громади. Вихователів привітала секретар селищної ради Тетяна Гречана, відзначивши кращих працівників дитячих садків грамотами Новопсковської селищної ради та побажала всім міцного здоров’я, побільше приємних моментів в праці, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків. Музичні подарунки лунали від творчих колективів та  виконавців Новопскова та Осинове. Гарним настроєм забезпечені були всі гості свята.« повернутися до списку новин