Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В Новопсковській громаді відзначили День народження Кобзаря

9 березня біля пам'ятника Т.Г.Шевченка в селі Осинове відбувся урочистий мітинг з нагоди дня народження Великого Кобзаря.

Привітальним словом відкрив мітинг староста сіл Осинове, Ікове, Тев'яшеве, Хаворостяне М.Є.Хіміч. Далі від Новопсковської селищної ради з вітальним словом виступила секретар селищної ради Т.М.Гречана. Цікавий історичний екскурс зробив голова Новопсковської районної організації "Просвіта" О.В.Чорнуха. Віршами великого поета вітали присутніх учні Осинівської школи. Звернувся до дітей В.Гріневіч, який прочитав вірш та закликав підростаюче покоління вчитися у наших великих поетів.

Кульмінацією заходу було декламування авторських віршів наших аматорів односельчан Л.П.Глухової, Л.І.Мірошник, Д.Суздалової, К.Синчі, В.Ахундова, які приймали участь у поетичному конкурсі, організованому Осинівським СБК та сільськими філіями-бібліотеками Осиново-1, Осиново-2. Вони були нагороджені  грамотами Новопсковської селищної ради  та подарунками.

У мітингу також брала участь і волонтер, член громадської організації "Моя Новопсковщина" А.А.Кравцова, яка вручила подяку від 24-ї окремої механізованої танкової бригади "Залізної бригади" волонтеру з селища Білолуцьк О.В.Снєгірьову.

Мітинг завершився покладанням квітів до погруддя Великого Кобзаря.

В.Розмазнін



« повернутися до списку новин