Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Запрошуємо на концерт столичного народного ансамблю "ДАРНИЧАНКА"

Доки росте картопля, посаджена на травневі свята, у жителів Новопсковської громади є можливість відвідати концерт відомого народного хорового ансамблю «Дарничанка» із міста Київ.

Концерт відбудеться під відкритим небом 15 травня в селі Осинове ІІ біля сільського клубу по вулиці Слобожанська, 127б і розпочнеться о 14.00 годині.

Слід зазначити, що "Дарничанка” щорічно дає близько 60 концертів – як на кращих сценах столиці України, так і в найвіддаленіших куточках нашої держави. За роки незалежності України з програмою "Єднаймося, люба родино” ансамбль концертував у 18 областях нашої держави, а впродовж своєї історії репрезентував українське національне мистецтво в Австрії, Болгарії, Іспанії, Італії, Литві, Німеччині, Польщі, Росії, Румунії, Словаччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Чехії.

Тож всі, хто готовий отримати порцію енергетичного заряду від  української пісні поданої в незвичному ракурсі виконавцями столичного хорового ансамблю "Дарничанка" ласкаво просимо до села Осинове ІІ.« повернутися до списку новин