Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В "Теремку" відсвяткували Великдень

18 квітня 2017 року в ДНЗ «Теремок» проводилася розвага «Великоднє свято». Великдень – це свято, коли вся сім’я  збирається та вітає один одного.

Великодня розвага проходила в урочистій атмосфері, діти та вихователі були одягнені в українські вишиванки. Емоційно та виразно діти розповідали вірші. Також дошкільнятам сподобались творчі завдання, які розвивали, швидкість, увагу та бажання перемогти.

Різнобарвні писанки, різні конкурси, веселий дитячий сміх та аплодисменти заполонили музичну залу.

Весело та незабутньо пройшла розвага для вихованців, яка залишила приємні спогади про Великоднє Свято і закріпила у  їхній  свідомості іще одну традицію нашого українського народу!

Завершився захід частуванням Великодніми пасочками, випеченими кухарями ДНЗ»Теремок» Педагогічні працівники вміло дібрали саме ті слова - мудрі та щирі, які розкрили вихованцям сутність свята, його духовне значення, ознайомили їх з народними традиціями, святкування найвеличнішого свята – Великодня.

У ході розваги діти зрозуміли, що найкращий спосіб відзначення цього свята – добрі вчинки, світлі думки, єднання з родиною.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!« повернутися до списку новин