Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ НОВОПСКОВСЬКОЇ ОТГ З ШАХІВ!

17 грудня в приміщенні Новопсковської селищної ради відбувся перший відкритий чемпіонат Новопсковської об’єднаної територіальної громади з шахів.

Учасники змагань змагалися за круговою системою  та випробували свої сили розуму  один на одному. На одну партію відводилося 15 хвилин ігрового часу. Безпрограшним переможцем в даному виді гри виявився Пульний Іван. Другим став Івановський Віталій, третє місце здобув Скороход Роман.

Після основної гри чемпіонату шахісти розіграли  бліц гру ( на кожну партію дається 5 хвилин). В цьому виді гри перемогу здобув Скороход Роман, який продемонстрував всім своїм суперникам стрімку силу розуму  та можливість швидко діяти та приймати рішення. Другим став Пульний Іван, який в фінальній противостоянні програв Скороходу 4 партії. Третє місце посів Тарасенко Віктор.

Дуже дякуємо всім спортсменам, що прийняли участь у цих змаганнях. Такі чемпіонати проводяться вперше на території нашої громади, тому ми впевнені, що на наступних чемпіонатах та турнірах буде більше учасників і цей вид спорту набиратиме популярність серед молоді та дійтей.


 « повернутися до списку новин