Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В селищі Новопсков відбувся IV тур Чемпіонату Луганської області з пляжного волейболу

 

Новопсковський селищний голова Вадим Гаєв відкриваючи змагання зазначив: «Вітаю всіх, хто вірить в унікальність цього виду спорту, що поєднує в собі олімпійські цінності, видовищність гри, рівні умови для чоловіків та жінок, принципи «чесної гри», сімейні ідеали та віру в майбутнє. Впевнений, що даний вид спорту «набере обертів» в Новопсковській громаді, адже все у нас для цього є: і бажання, і люди, і місця для проведення тренувань. Бажаю всім успіхів і перемог."

За перемогу змагалися команди Новопскова, Біловодська, Сєвєродонецька, Старобільська, Костянтинівки та Краматорська. Всі учасники продемонстрували високий рівень гри.

Переможцями IV туру Чемпіонату стала старобільсько-біловодська команда - Ігор Світличний та Олег Мірошник, ІІ місце  здобули   Павло Світличний та Данил Писаний зі Старобільська, ІІІ місце – Андрій Кучеров та Віталій Малиновський з Біловодська.

Нагадаємо, що організаторами турніру виступали Федерація волейболу Луганської області за підтримки управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації та Новопсковська селищна рада.

Варто зазначити, що в 2016 році Україна відзначає ювілей пляжного волейболу. 20 років тому Асоціація пляжного волейболу в Україні, створена під егідою ФВУ, провела перший чемпіонат країни з цього виду спорту.

 Фотозйомка змагань  - Віталій Івановський« повернутися до списку новин