Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

 Новопсковські рятувальники підбили підсумки роботи за 2016 рік

  

          Для того, щоб в майбутньому не скоювати попередніх помилок, необхідно ретельно аналізувати кожен зроблений крок, аби з’ясувати, які дії привели до позитивних результатів, а що було зроблено не так вдало, як хотілося б.

         Тож, 20 січня 2017 року під керівництвом начальника Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області Тарасенка Андрія Вікторовича було проведено загальні збори особового складу ДПРЧ-22, ППП-77 та працівників Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області для підведення підсумків роботу підрозділу за минулий рік.

         Під час заходу було проаналізовано роботу підрозділів з питань реагування на надзвичайні ситуації, щодо організації роботи по зміцненню дисципліни, ведення індивідуальної, виховної роботи в підрозділі та заходи щодо її покращення, стан утримання матеріально-технічної бази підрозділів району. Також було звернено увага на активізацію проведення масово-роз’яснювальної, профілактичної роботи серед населення з питань безпеки життєдіяльності з метою попередження випадків пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій.        

       По завершенню зборів було окреслено  пріоритетні завдання на поточний рік і визначено, що реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення безпеки населення і в подальшому залишиться головним напрямком діяльності Служби порятунку Новопсковщини.

 

Новопсковський МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області« повернутися до списку новин