Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

До Новопсковських рятувальників завітали працівники Новопсковського районного територіального медичного об`єднання.

З метою підвищення професійної підготовки, закріплення вмінь та навичок працівників державної служби з надзвичайних ситуацій при наданні першої невідкладної долікарської допомоги 31 березня 2017 року до 22 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області було запрошено працівників Новопсковського районного територіального медичного об`єднання.

     Під час заходу медичні працівники розповіли як надати першу допомогу постраждалим. Після чого наглядно продемонстрували як надавати першу допомогу при переломах, вивихах, провели навчання з накладання пов’язок, шин, розповіли як зупинити кровотечу, та інше. Особливу увагу було приділено відпрацюванню реанімаційних заходів, що дозволяє оволодіти не  просто теоретичними знаннями, а й практичними навичками.     

      Такі заходи є дуже важливими, адже вони сприяють закріпленню професійних вмінь та підвищують професійну готовність підрозділу до дій в надзвичайних ситуаціях. Тому подібні заходи в 22 Державній пожежно-рятувальній частині проводяться постійно.

 

 

Новопсковський МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області.« повернутися до списку новин