Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В Новопскові відбувся Різдвяний концерт

8 січня в приміщенні КЗ "Селищний будинок культури смт Новопсков" відбувся святковий різдвяний концерт "Різдвяні дзвони".

Новопсковський селищний голова Вадим Гаєв привітав всіх гостей свята з Різдвом Христовим, побажав миру, злагоди і добробуту та закликав спільними зусиллями покращити життя в Новопсковській громаді.

Театралізована вистава "За двума зайцями" від Осинівського СБК, концертна програма від творчих колективів і аматорів Новопсковського СБК визвали в глядачів неабиякий інтерес і подарували гарний святковий настрій.

 

Настоятель  Миколо-Всіхсвятського храму, протоієрей  Олександр Корнієнко привітав всіх присутніх з великим радісним святом Різдва Христового та новим роком: "Нехай Вифлеємська зірка сяє для кожного з нас, освітлюючи наш життєвий шлях і всі наші справи. Нехай народжений Христос Спаситель благословить наш народ миром, радістю і благополуччям". 

Родина Корнієнко привітала всіх гостей свята музичним подарунком,  душевно виконавши авторські пісні Валентини Корнієнко. Переглянути відео виступу.

 « повернутися до списку новин