Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Детально про місце і час проведення усіх святкових заходів по Новопсковській об’єднаній громаді

8 травня в Новопсковському  селищному Будинку культури  о 14-00 годині відбудеться тематичний вечір присвячений Дню Перемоги «Незабутня Перемога в серці кожного живе», після якого ветеранів та гостей свята традиційно почастують польовою кашею.

9 травня в селі Осинове 1 на площі біля пам’ятнику  невідомого солдата  буде проведено тематичний захід «Ми за мир» до Дня Перемоги, а саме: богослужбова відправа розпочнеться о 9-00 годині, після неї -  мітинг, по завершенню -  святковий  концерт та польова каша.

9 травня в селі Осинове 2 о 10-00 годині розпочнуться тематичні святкові заходи «Перемога одна на всіх», які включають в себе: мітинг біля пам’ятника загиблим воїнам, богослужбову відправу, концерт в сільському клубі та польову кашу.

9 травня в селі Макартетине о 10-30 біля пам’ятника загиблим воїнам буде проведено  мітинг «Збережемо пам’ять про подвиг», після якого в сільському клубі відбудеться тематичний  концерт «Це свято затьмариться в віках». По завершенню святкового концерту відновлена традиція чествування всіх присутніх  польовою кашею.« повернутися до списку новин