Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В Новопскові  рятувальники провели обстеження покинутих приміщень

             З настанням  прохолодної погоди стрімко зростає кількість пожеж через необережне поводження з пічним опаленням, газовими приладами та обігрівачами. Основним причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем.

Також нерідко пожежі виникають у підвалах багатоповерхових будинків, жертвами яких стають особи без певного місця проживання. Небезпечні такі пожежі виділенням великої кількості диму, що проникає  в під’їзди та квартири, загрожуючи життю його мешканцям. 

 Тож з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов`язаних з порушенням правил пожежної безпеки у нежилих та покинутих приміщеннях особами які ведуть бродяжницький спосіб життя працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області проводять обстеження покинутих приміщень розташованих на території Новопсковського району.

        Так, 12 січня 2017 року спільно з представниками Новопсковського  відділення поліції ГУНП України у Луганській області працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області провели рейдові обстеження нежилих та покинутих приміщень в смт Новопсков.

        В ході рейду було обстежено 5 нежилих приміщень. Під час обстеження безхатченків виявлено не було тож рятувальники провели бесіди з місцевими жителями прилеглих будинків, щодо дотримання правил пожежної безпеки. 

        Також впродовж рейду рятувальники роздавали мешканцям району профілактичні листівки та розмістили на видних місцях інформаційні матеріали з правилами пожежної безпеки та діями у разі виникнення загорянь.

 

Новопсковський МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області.

 « повернутися до списку новин