Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Вже цієї суботи Олена Білоконь привітає Новопсков з 379-річчям

Якщо ви думаєте, що прийшла осінь і про свята на свіжому повітрі доведеться забути, відганяйте ці думки геть! В цю суботу, 7 жовтня 2017 року, в смт Новопсков на площі біля районного центру культури та дозвілля відбудеться святковий концерт Заслуженої артистки України Олени Білоконь з нагоди 379-річчя Новопскова. Почнеться концерт о 17 годині.

Цього дня синоптики обіцяють ясну та теплу погоду, а святковий концерт забезпечить гарний настрій всім присутнім. До того ж, кожен бажаючий зможе замовити смачну кашу, шашлик, скляночку кави чи глінтвейну. Для дітей працюватимуть дитячі розваги. Запрошуємо всіх на свято! Буде по-сімейному душевно!

Довідка: Заслужена артистка України Олена Білоконь прикрашає своїм співом концертні зали різних міст та сіл нашої держави. Олена співає з душею, співає для людей і в своєму репертуарі має немало пісенних перлин рідного краю: про Україну, рідну домівку і родину, людське добро і щирість, калину, кохання... Вона  завжди із задоволенням іде на контакт з глядачем, адже найбільше бажання – зробити своєю піснею світ кращим, а людей – добрішими.« повернутися до списку новин