Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

 Новопсковська селищна рада вітає переможців XVI обласних сільських ігор!

24 вересня  на стадіоні «Нива» в cмт Марківка відбулися  XVI обласні сільські ігри серед  кращих спортсменів збірних команд районів.  

       Привітали команди та любителів спорту голова Луганської обласної державної адміністрації Юрій Гарбуз, народний депутат Сергій Шахов, голова національного Олімпійського комітету в Луганській області Микола Кравченко, голова обласної  організації ФСТ «Колос» Анатолій Бєлік.

         На змагання прибули команди з Біловодського, Білокуракінського, Кремінського, Міловського, Новопсковського, Новоайдарського, Попаснянського, Сватівського, Станично-Луганського, Старобільського, Троїцького та Марківського районів.

            Спортсмени випробували свої сили в таких видах спорту як шашки, шахи, настільний теніс, міні футбол, волейбол, гирьовий спорт, армрестлінг, легка атлетика, перетягування канату. За підсумками запеклої боротьби  команда Новопсковського району  в  загальному заліку зайняла перше місце. На другомі місті розташувалася команда Старобільсьго району, на третьому -  Кремінського.  Представники Новопсковського району зайняли перші міста з міні футболу, перетягування канату, гирьового спорту, армрестлінгу, друге з шашок та третє з легкої атлетики.

         Всі хто зайняв призові місця були нагороджені грамотами облдержадміністрації та медалями, а переможці ще й призами.

      Особливо приємною стала перемога нашого колеги - начальника відділу спорту, культури та туризму, майстра спорту України з гирьового спорту Євгена Кірєєва, який виконав вправу поштовх довгим циклом  гир вагою по 24 кг 66 разів, обігнавши свого конкурента на 10 підйомів.

          Новопсковська селищна рада вітає всіх переможців!« повернутися до списку новин