Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Прийом документів на соціальну допомогу у Новопсковській громаді

В Новопсковській селищній раді створено зручні умови для мешканців громади при оформленні документів на оформлення всіх видів соціальних допомог.

З метою спрощення подачі документів, громадяни мають змогу на місці зібрати всі необхідні документи, передати їх уповноваженому працівнику селищної ради з питань соціального  захисту, який потім передає всі документи до Управління соціального захисту населення Новопсковської РДА.

Це дуже зручно для людей, так як в селищній раді вони можуть зібрати необхідні документи та здати документи на всі види соціальної допомоги на місці.

Відповідальний працівник селищної ради Роман Грянко  веде прийом громадян, які потребують соціального захисту і є мешканцями Новопскова (всі види допомог окрім субсидії).

Для жителів сіл Осинове, Тев’яшеве, Ікове, Хворостяне створені зручні умови оформлення документів на отримання всіх видів соціальної допомоги в адміністративній будівлі селищної ради (с. Осинове, вул.Слобожанська,3). Що важливо: і субсидії також. Староста села Микола Хіміч та секретар керівника Валентина Петрова уповноважені виконувати цей напрямок роботи. 

Аналогічна ситуація і в селі Макартетине: староста села Олена Бутенко надає  також зазначений комплекс послуг. Місце прийому громадян старостою  - Макартетинський сільський клуб.

 

 

 « повернутися до списку новин