Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Селищна рада розпочинає відбір кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин селища Новопсков»

            Звання «Почесний громадянин селища Новопсков» присвоюється громадянам України, які внесли значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади селища, збагачення національної духовної спадщини, за благодійну, гуманітарну  і громадську діяльність.

        Церемонія присвоєння  звання  відбудеться під час святкування Дня селища Новопсков у серпні поточного року. Рішення сесії селищної ради про присвоєння звання «Почесний громадянин селища Новопсков» набуває чинності з моменту  його оголошення на урочистій церемонії.

        Порядок висування, розгляду кандидатур на звання «Почесний громадянин селища Новопсков» та присвоєння цього звання наступний:

    Звання «Почесний громадянин селища Новопсков» присвоюється селищною  радою за поданням Комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин селища Новопсков» з урахуванням пропозицій трудових колективів, організацій та установ селища, об’єднань громадян.

       Документи на присвоєння звання подаються на ім’я голови комісії до 15 серпня 2016 року.

Подання має містити:

- дані про кандидата (прізвище, ім’я, по батькові; число, місяць і рік народження; місце роботи із зазначенням адреси організації і займаної посади; адреси місця проживання);
- автобіографію кандидата;

- характеристику з місця роботи, від політичної партії та громадської організації, підписану керівником;

- протокол зборів трудового колективу, організації, об’єднання громадян;

- документи, що підтверджують досягнення претендента за основним місцем роботи або із зазначенням конкретних заслуг даної особи з громадської діяльності (дипломи, грамоти, подяки і т.д.).

    Протокол засідання Комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин селища Новопсков» разом з іншими документами розглядається на засіданнях постійних комісій селищної ради та виноситься на розгляд сесії селищної ради.

      Рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин селища Новопсков» приймає сесія селищної ради.

 

Комісія з питань присвоєння звання  «Почесний громадянин селища Новопсков»

 « повернутися до списку новин