Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Триває обговорення Проекту Статуту Новопсковської громади

9 серпня 2017 року о 17-20 в приміщенні Новопсковської селищної ради відбудеться засідання круглого столу з обговорення проекту Статуту Новопсковської селищної територіальної громади та пропозицій до нього, отриманих в результаті електронних консультацій з громадськістю. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до обговорення.

Нагадаємо, що Новопсковською селищною радою 3 липня 2017 року було розпочато електронні консультації з громадськістю. За період з 3 по 27 липня новину про початок електронних консультацій по проекту Статуту переглянули 419 громадян, однак надійшла лише одна пропозиція до проекту Статуту від громадської організації «Моя Новопсковщина.

Нагадуємо: Пропозиції (зауваження) мешканців Новопсковської селищної територіальної громади, охочих долучитися до електронних консультацій, подаються в письмовій формі, надсилаються електронною поштою на офіційну електронну адресу Новопсковської селищної ради: info@novopskovrada.gov.ua чи поштову адресу: вул.Шкільна, 3, смт Новопсков, 92302 із зазначенням прізвища, імені, по батькові, адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення електронних консультацій, оприлюднюються на офіційному веб-сайті Новопсковської селищної ради.

Звертаємо вашу увагу, пропозиції приймаються не пізніше 17-00 години 6 серпня 2017 року. Залишилося 10 днів! Долучайтеся!« повернутися до списку новин