Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Про осинівське свято молодих талантів

13 серпня 2017 року в селі Осинове  відбулася розважальна програма для дітей "Молоді таланти". В конкурсах прийняли участь вихованці Осинівського СБК  та жителі села Осинове.

Наше свято молодих талантів відкрило нові юні обдарування. Розпочав свято вокальний ансабль "Майорики", керівником якого є Наталія Каюкова. Вони виконали пісню "Два коти". Також показав свої здібності дитячий хореографічний колектив "Зіронька", керівником якого є Ольга Корчагіна. Привітав зі святом всіх директор будинку культури Віталій Розмазнін. Допомагала підготувати і провести свято  жителька села Осинове Надія Каюкова.

В конкурсі "Відгадай мелодію" дітки показали справжній хист до музики. Вони відгадували пісню за піснею і кожен хотів бути першим. У танцювальному конкурсі-грі "Роби, як я" під різну музику малеча весело повторювала рухи та демонструвала своє уміння. Також було проведено караоке для дітлахів. А закінчилось свято нагородженням. Всі юні учасники отримали грамоти за активну участь. Панувала дуже грайлива та весела атмосфера.

 « повернутися до списку новин