Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Про День захисника України в Осинівському сільському клубі

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. Це не день чоловіків, це День захисника України. І багато хто з дівчат та жінок  заслуговують привітань за захист нашої держави. Також це свято звитяги українського лицарства, це день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

В суботу в Осинівському сільському клубі також відсвяткували три цих чудових свята - День захисника України, День святої Покрови Пречистої Богородиці та День Українського козацтва, підготували святковий концерт.

Зі словами привітання виступив староста села Осинове Микола Хіміч, який подякував усім мужнім захисникам за те, що оберігають Україну і кожну українську родину.  Аматори з Осинове, Новопскова та Риб'янцеве подарували майстерне виконання творів. Хореографічний подарунок захисникам був підготовлений Дарьєю Котовою.  

Свято вдалося! Впродовж всього свята неодноразово лунало побажання того, щоб небо над нашею Вкраїною було завжди чистим і мирним. « повернутися до списку новин