Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Новопсковські рятувальники нагадали правила пожежної безпеки представникам духовенства

Напередодні святкування Великодня, 10 квітня 2017 року, працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичну роботу серед представників релігійних закладів Новопсковського району щодо дотримання стану пожежної та техногенної безпеки під час релігійної служби на Великдень.

       Під час зустрічі співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій зосередили увагу священнослужителів та прихожан на необхідності дотримання у релігійних спорудах елементарних правил пожежної безпеки. Рятувальники розповіли про основні причини виникнення пожеж та розповіли як попередити виникнення пожеж під час проведення богослужінь. Також співробітники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області нагадали про необхідність забезпечення храмів первинними засобами пожежогасіння, наголосили на вільному утриманні евакуаційних шляхів та  виходів. Особливу увагу рятувальники приділили вибухонебезпечним предметам. Тож, представникам духовенства нагадали порядок дій при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

        По завершенню заходу рятувальники поповнили наочними агітаційними матеріалами куточки безпеки релігійних споруд та вручили священнослужителям тематичні листівки.« повернутися до списку новин