Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Найважливіше – максимально наблизити соціальні послуги до людини

Починаючи з 17 квітня 2017 року громадянам, які проживають на території Новопсковської громади, для оформлення будь-якої соціальної допомоги (окрім субсидії) потрібно звертатись до відповідальних працівників Новопсковської селищної ради.

Якщо вам необхідно оформити допомогу по догляду за інвалідами 1, 2 групи, або допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами чи по народженню дитини; або допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; на дітей одиноким матерям; допомогу при усиновленні дитини; державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям; тимчасову державну допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання (перебування) їх невідоме і ви житель села Осинове або внутрішньо переміщена особа, яка проживає на території села Осинове, всі питання можете вирішити на місці. Для цього вам необхідно звертатися до старости Хіміча Миколи Євгеновича або до секретаря керівника Петрової Валентини Іванівни в адміністративну будівлю селищної ради по вул. Слобожанська, 3а,  с. Осинове.

Якщо ви мешканець села Макартетине або внутрішньо переміщена особа, яка проживає на території села Макартетине, всі питання допоможе вирішити староста села Бутенко Олена Олександрівна.

Для жителів смт Новопсков та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території смт Новопсков, прийом документів буде проводитись в приміщенні Новопсковської селищної ради. Прийом вестиме діловод відділу муніципальних послуг та правових питань Грянко Роман Володимирович за попереднім записом по телефону 0508477800.« повернутися до списку новин