Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

9 лютого в Новопскові відбулося віче з новим очільником поліції

 Новопризначений керівник Новопсковського відділу поліції Юрій Ковтун зустрівся з жителями Новопсковської селищної територіальної громади. Мета зустрічі – покращення взаємодії з населенням та підвищення рівня довіри людей до поліції. Мешканці району мали можливість розповісти про всі актуальні проблемні питання, висловити побажання та внести пропозиції щодо роботи поліції.

На початку зустрічі підполковник поліції Юрій Ковтун довів до присутніх інформацію про стан оперативної обстановки на території району, проінформував про актуальні напрямки роботи поліції та звернув увагу на проведення відпрацювання на території Луганської області.

 

Під час спілкування громаду цікавило широке коло питань: стан доріг, порубка лісу на території району, питання незаконного привласнення земель та інші. На кожне питання керівник відділу поліції надав відповіді щодо роботи, яка проводиться та запланованих заходів по вирішенню проблем громади.

Наприкінці зустрічі начальник поліції нагадав присутнім про захист свого майна та заощаджень від протиправних дій шахраїв, підкреслив, що оцінка діяльності поліції – це почуття захищеності громадян та їх відношення до поліції.

 

Джерело -  сайт Головного Управління Національної поліції в Луганській області

  

 « повернутися до списку новин