Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники провели урок безпеки для вихованців дитячого садочку «Дзвіночок»

         З метою навчання дітей правил безпеки змалечку та виховання у малечі інтересу до пожежно-рятувальної справи працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області регулярно проводять для дітей дошкільного віку різноманітні цікаві заходи.

      Сьогодні, 27 квітня 2017 року, в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники завітали до ДНЗ «Дзвіночок», що в селищі Новопсков та провели урок безпеки життєдіяльності для дошкільнят. Перш за все співробітники Новопсковського міськрайонного відділу розповіли малюкам про небезпеку, яку таїть в собі вогонь, про лихо, до якого можуть привести ігри з сірниками, про небезпеку самостійного користування різноманітними електроприладами та нагадали про те, як важливо дотримуватися правил безпеки.

 

Далі малечу чекало найцікавіше. Вогнеборці показали дошкільнятам спеціальний бойовий одяг, в якому вони ліквідовують пожежі, та аварійно-рятувальний автомобіль, розповіли дітям про свою щоденну роботу, продемонстрували спеціальне спорядження рятувальників. Окрім цього, вихованці дитсадка мали змогу приміряти захисні каску вогнеборців і побувати всередині справжнього пожежного автомобіля.

На завершення екскурсії рятувальники відповіли на всі запитання, які виникли у дітей та вручили малечі застережливі листівки. На вдячність рятувальникам за проведену екскурсію дітлахи запросоли вогнеборців до актової зали дитячого садочку, де розіграли театральну виставу «Небезпечні забавки з вогнем».

Проведення таких заходів з питань безпеки життєдіяльності серед дошкільнят допоможе уникнути в подальшому трагедій і зберегти дитячі життя.

 

 

Начальник Новопсковського МРВ

ГУ ДСНС України у Луганській області

майор служби цивільного захисту                                          А.В. Тарасенко« повернутися до списку новин