Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Подробиці літніх сільських  ігор або як команда Новопсковської громади здобула перемогу

Дата: 01.09.2016 14:38
Кількість переглядів: 790

Нещодавно  центральний стадіон  смт Новопсков  «Будівельник»   приймав щорічні літні сільські  ігри  серед збірних команд селищних та сільських рад.  Цього року  ігри виявились найбільш представницькими за останні роки. Більш ніж 200  учасників з різних куточків району приїхало до Новопскова.

В цьому році змагання були  з семи видів спорту: шахи, шашки, легка атлетика, гирьовий спорт,  перетягування канату, настільний теніс, армспорт.

Новопсковська об`єднана територіальна громада прийняла участь в цьому чудовому спортивному святі.  Багато хто з нашої громади став переможцями та призерами  в особистій першості. Серед них: Єршова  Вікторія – 1 місце з легкої атлетики, Шестопалов Влад – 2 місце з легкої атлетики, Мороз Артем – 3 місце з армспорт в ваговій категорії до 90 кг, Басков Олександр – 3 місце з армспорт у ваговій категорії до  70 кг, Іван Пульний – 1 місце з шахів, Тетяна Власюк – 1 місце з шахів, Тарасенко Віктор – 1 місце з настільного тенісу, також наші канатчики зайняли 2 місце. В командному заліку команда Новопсковської громади зайняла 1 місце випередивши представників двох команд із села Риб`янцеве.

Всі переможці  в семи видах спорту будуть представляти честь району на  обласних літніх  сільських іграх які пройдуть в смт Марківка 11 вересня.