Новорічні розваги в розпалі
Зимові свята – це завжди очікування дива для дітей та і для дорослих. Так, жителі та гості 29 січня 2017 року на площі біля головної ялинки селища Новопсков окунилися у теплій атмосфері новорічних розваг.
Розважальну програму підготували аматори села Осинове. Всі присутні на площі малеча і дорослі водили хороводи разом з Дідом Морозом та Снігуронькою. Розказували всі хто забажав із дітей, а бажаючих було багато Діду Морозу віршики і пісні співали.
Вела розважальну програму Н.Каюкова, Дід Мороз В.Розмазнін, Снігуронька О.Корчагіна, виступали: Т.Андрущенко., Н.Каюкова., К.Чумакова., О.Розмазнін., С.Розсоха., Ю.Колесник., Б.Чумакова., І.Донцова., А.Левко., А.Бушуэва.,С.Новікова., П.Ошкукова., О.Чумакова., В.Хорошевська., Г.Юшина. Дід Мороз під час всього свята пригощав цукерками від Новопсковської селищної ради.